Bruchim Habaim
למכירה

House for Sale in Jerusalem

יהושע ביצור 29, Jerusalem, ירושלים

₪4,580,000

House for Sale in Jerusalem - Image 1
1 / 10
Click to view fullscreen
פרטי הנכס

חדרי שינה

4

חדרי אמבטיה

3

גודל

139 מ"ר

סוג

בית

תיאור

מאפייני פנים: 139 מ"ר | 5.5 חדרים | משופץ ומעוצב | מואר ומרווח | סלון גדול | יחידת הורים | 3 חדרי רחצה + שירותים | 3 מרפסות סוכה 48 מ"ר | 3 כיווני אויר | יונקרס | ממ"ד | חדר כביסה | מרפסת שירות | קומה ראשונה מאפייני חוץ: מיקום מעולה ומרכזי | אוכלוסייה איכותית | קירבה לתחבורה ציבורית | מרכז קניות בסמוך | מוסדות חינוך | פארק שעשועים | סמוך ליציאה מהשכונה

מחיר הנכס

₪4,580,000

20%
4.50%
25 שנים
תשלום חודשי₪20,366

סך הריבית

₪2,445,711

סה"כ תשלום

₪6,109,711

במשך 25 שנים, תשלמו ₪2,445,711 בריבית.

מחשבון מס רכישה
חישוב מיסי רכישת נדל"ן בישראל
תושב ישראל הרוכש דירה ראשונה או יחידה. מדרגות מס מופחתות.
מחיר הנכס₪4,580,000

פירוט מדרגות מס רכישה

₪0 – ₪1,978,745 @ 0.0%₪0 (exempt)
₪1,978,745 – ₪2,347,040 @ 3.5%₪12,890.325
₪2,347,040 – ₪4,580,000 @ 5.0%₪111,648
מס רכישה (2.72% אפקטיבי)₪124,538.325
עמלת תיווך (2.5%)₪114,500
שכר טרחת עו"ד (1.2%)₪54,960
אגרות רישום (0.7%)₪32,060
סה"כ עלויות₪326,058.325
סטטיסטיקות נכס
צפיות47
פורסם4/18/2026

נכסים דומים

העדפות עוגיות

אנו משתמשים בעוגיות חיוניות לתפעול האתר. נשמח גם להגדיר עוגיות אנליטיקה אופציונליות.

למד עוד במדיניות הפרטיות