Bruchim Habaim
למכירה

Condo for Sale in תל יוסף

, תל יוסף, תל יוסף

₪1,490,000

Condo for Sale in תל יוסף - Image 1
1 / 10
Click to view fullscreen
פרטי הנכס

חדרי שינה

2

חדרי אמבטיה

1

גודל

90 מ"ר

סוג

דירת גן

תיאור

למכירה במחיר משתלם, בית פרטי מקסים הממוקם בתל יוסף, צפון. זוהי הזדמנות נהדרת לרכוש נכס בעלות פרטית שמתאים למשפחה מחפשת שלווה ואיכות חיים. הבית פנוי למגורים מיידיים וממוקם באזור מגורים שקט ובשלווה. עם שטח מגורים כולל של 90 מ"ר ושטח מגרש כולל של 450 מ"ר, הבית מעניק מרחב פנימי וחיצוני יוצא דופן. בבית יש שלושה חדרים, כאשר מתוכם שניים הם חדרי שינה נעימים ומרווחים, חדר רחצה אחד נוח וחדר שירותים אחד נוסף להבטחת נוחות מלאה לדיירים. לחוויית המגורים המשופרת, הבית כולל חנייה פרטית למשפחה אחת. בנוסף, תיהנו מגינה מטופחת ומרחב חיצוני להרגעות ופעילות משפחתית בטבע. המיזוג האיכותי בכל חדר יבטיח נוחות בכל עונות השנה. המיקום בתל יוסף טומן בחובו יתרונות רבים עם קרבה לנקודות מרכזיות ותשתיות, יחד עם תחושת הקסם של מגורים באזור צפוני שלו ושקט. הבית ממוקם בקומת קרקע, ומציע גישה נוחה לכל אחד מבני הבית. זה הזמן האידיאלי להשיג בית פרטי במחיר משתלם בתל יוסף. הזדרזו כדי לא לפספס את ההזדמנות לרכוש נכס שיוצר תחושת בית אמיתית במיקום מבוקש בישראל. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים או לתיאום סיור.

מידע נוסף

ציוני מיקום והשוואות

כיצד נכס זה משתווה למכירות אחרות ב-תל יוסף ובארץ

🚶
ציון הליכהתלוי ברכב
4.3/10
ממוצע
עיר: 4.3/10ארצי: 6.2/10
🛡️
דירוג בטיחותבטוח
6.3/10
ממוצע
עיר: 6.3/10ארצי: 6.3/10
💰
מחיר למ"רממוצע
₪16,556
ממוצע
עיר: ₪16,556ארצי: ₪21,486
4.3
ציון הליכה
6.3
בטיחות
₪16,556
למ"ר
valuation.title

valuation.subtitle

valuation.aboveMarket
₪1,368,000
valuation.range: ₪1,286,000 — ₪1,450,000
valuation.listPrice
₪1,490,000
-8.2%(₪122,000)

valuation.aboveMarketSub

valuation.confidence
Low
45/100
valuation.comparables
0

מחיר הנכס

₪1,490,000

20%
4.50%
25 שנים
תשלום חודשי₪6,626

סך הריבית

₪795,657

סה"כ תשלום

₪1,987,657

במשך 25 שנים, תשלמו ₪795,657 בריבית.

מחשבון מס רכישה
חישוב מיסי רכישת נדל"ן בישראל
תושב ישראל הרוכש דירה ראשונה או יחידה. מדרגות מס מופחתות.
מחיר הנכס₪1,490,000

פירוט מדרגות מס רכישה

₪0 – ₪1,490,000 @ 0.0%₪0 (exempt)
מס רכישה₪0 (פטור)
עמלת תיווך (2.5%)₪37,250
שכר טרחת עו"ד (1.2%)₪17,880
אגרות רישום (0.7%)₪10,430
סה"כ עלויות₪65,560
סטטיסטיקות נכס
צפיות50
פורסם4/18/2026
אנשי מקצוע מומלצים באזור

אנשי מקצוע מהימנים המשרתים אזור זה

העדפות עוגיות

אנו משתמשים בעוגיות חיוניות לתפעול האתר. נשמח גם להגדיר עוגיות אנליטיקה אופציונליות.

למד עוד במדיניות הפרטיות