Bruchim Habaim
למכירה

Apartment for Sale in פרדס חנה - כרכור

אשכולית, פרדס חנה - כרכור, פרדס חנה - כרכור

₪1,960,000

Apartment for Sale in פרדס חנה - כרכור - Image 1
1 / 3
Click to view fullscreen
פרטי הנכס

חדרי שינה

3

חדרי אמבטיה

2

גודל

118 מ"ר

סוג

דירה

תיאור

בפרדס חנה, בשכונת נווה פרדסים, למכירה, דופלקס מרווח ומיוחד. 4 חדרים גדולים ונוחים, כ-118 מ"ר, חלוקה חכמה לשני מפלסים הנותנת תחושת פרטיות ונוחות למשפחה. במפלס התחתון: 2 חדרי שינה (אחד מהם ממ"ד), סלון, חדר רחצה וחדר שירותים נפרדים. במפלס העליון: חדר הורים ענק עם חדר רחצה ומחסן. סלון מרווח ומואר, מטבח פונקציונלי ונעים, חדרים גדולים. דירה שמורה ומתוחזקת היטב, עם פוטנציאל גדול להשבחה.

מחיר הנכס

₪1,960,000

20%
4.50%
25 שנים
תשלום חודשי₪8,715

סך הריבית

₪1,046,636

סה"כ תשלום

₪2,614,636

במשך 25 שנים, תשלמו ₪1,046,636 בריבית.

מחשבון מס רכישה
חישוב מיסי רכישת נדל"ן בישראל
תושב ישראל הרוכש דירה ראשונה או יחידה. מדרגות מס מופחתות.
מחיר הנכס₪1,960,000

פירוט מדרגות מס רכישה

₪0 – ₪1,960,000 @ 0.0%₪0 (exempt)
מס רכישה₪0 (פטור)
עמלת תיווך (2.5%)₪49,000
שכר טרחת עו"ד (1.2%)₪23,520
אגרות רישום (0.7%)₪13,720
סה"כ עלויות₪86,240
סטטיסטיקות נכס
צפיות27
פורסם4/29/2026

נכסים דומים

העדפות עוגיות

אנו משתמשים בעוגיות חיוניות לתפעול האתר. נשמח גם להגדיר עוגיות אנליטיקה אופציונליות.

למד עוד במדיניות הפרטיות