Bruchim Habaim
למכירה

Apartment for Sale in Ra'anana

הכלנית הכלנית, Ra'anana, רעננה

₪3,450,000

Apartment for Sale in Ra'anana - Image 1
1 / 7
Click to view fullscreen
פרטי הנכס

חדרי שינה

3

חדרי אמבטיה

2

גודל

מ"ר

סוג

דירה

תיאור

בואו לחוות את החיים הנעימים שיש לרעננה להציע בכתובת הכלנית, בבניין משותף המתפרס על פני שלוש קומות וכולל שמונה דירות. בבניין תפוסה על ידי הבעלים, בשטח כולל של ארבעה חדרים. תוכלו ליהנות משלל תכונות כמו מרפסת שמש מרווחת, חנייה פרטית, ממ"ד ומיזוג אוויר מתקדם לשהייה נוחה לאורך כל השנה. הדירה כוללת שני חדרי שינה גדולים ונוחים וחדר שינה נוסף, עם שני חדרי אמבטיה ושני חדרי שירותים לחיים נוחים ומרווחים. הדירה נמצאת בקומה השנייה ומגיעה עם דוד שמש, והיא משופצת לתפארת כך שתוכלו להיכנס ולגור בלי צורך בהכנות מוקדמות. בבניין מעלית מודרנית להבטחת גישה מהירה ויעילה לכל קומה, והוא ממוקם באזור שקט שעונה על הדרישות שלכם לשלווה ביתית. בנוסף, הבניין נגיש לבעלי מוגבלויות ובעל אופי כפרי המזמין שלווה ורוגע מכל פינה. זהו נכס הממוקם באזור המרכז של ישראל, קרוב לכל מה שחשוב ובכל זאת שומר על פרטיות ושלווה פתרון אידאלי למי שמחפש לחיות במקום המושלם למגורים ולנופש יומיומי. הזדמנות נדירה להשקעה באזור רעננה המבוקש. אל תפספסו את ההזדמנות לקרוא למקום הזה "ביתכם". צרו קשר עכשיו לתיאום סיור אישי!

מידע נוסף

קומות: 3

ציוני מיקום והשוואות

כיצד נכס זה משתווה למכירות אחרות ב-Ra'anana ובארץ

🚶
ציון הליכהנגיש מאוד ברגל
7.7/10
ממוצע
עיר: 7.7/10ארצי: 6.2/10
🛡️
דירוג בטיחותבטוח מאוד
8.7/10
ממוצע
עיר: 8.9/10ארצי: 6.3/10
💰
מחיר למ"ר
N/A
עיר: ₪30,279ארצי: ₪21,486
7.7
ציון הליכה
8.7
בטיחות
למ"ר
נתוני בחירות

בחירות לכנסת · רעננה

ספקטרום פוליטי

38.6%
49.2%
12%
מרכז: 49.2%
ימין: 38.6%
שמאל: 12%
מפלגות ערביות: 0.2%

מפלגות מובילות

1
יש עתיד28.6%
2
הליכוד21.2%
3
מחנה ממלכתי16.2%
4
הציונות הדתית10%
5
העבודה6%
אחוז הצבעה
73.2%
סה"כ מצביעים
41,547

מקור: ועדת הבחירות המרכזית

נתוני בתי ספר

משרד החינוך / ראמ"ה · רעננה

פיקוח בתי ספר(29 בתי ספר)

69%
28%
ממלכתי: 20 (69%)
ממלכתי דתי: 8 (28%)
חרדי: 1 (3%)

ציוני מבחני ראמ"ה (ממוצע עירוני)

אנגלית

577

מצוין

עברית

568

טוב

מתמטיקה

578

מצוין

מדעים

609

מצוין

ממוצע ארצי ≈ 530. ציונים מעל 550 נחשבים חזקים.

מדד אלימות
10.1(בינוני)
שביעות רצון מורים
88%(גבוה מאוד)
שביעות רצון תלמידים
74%(בינוני)
איכות הוראה
52%(נמוך מאוד)
מצב סוציו-אקונומי
1.2/10

מקור: משרד החינוך, ראמ"ה (הרשות הארצית למדידה והערכה). הנתונים משקפים ממוצעים ברמת העיר משנת הלימודים האחרונה.

נתוני עלייה והגירה
פופולרי לעוליםגבוה מאוד

משרד העלייה והקליטה / למ"ס · רעננה

6,200

עולים(2014-2023)

7.75%

מהאוכלוסייה

80K

תושבים

שפות עולים

English 38%French 28%Other 16%Russian 10%Spanish 8%

נתוני מפקד 2022

42.1%

olim.bornAbroad

14.2%

olim.aliyaSince2010

22.5%

עלו מ-2002

מוצא אב (מפקד 2022)

מקור: משרד העלייה והקליטה, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (מפקד 2022)

מפת שכונה ושירותים
Loading...
היסטוריית מחירים

טוען...

מגמת שוק מקומית

מחוז — מדד מחירי דיור - הלמ"ס

₪2,519,551
מחיר דירה ממוצע משוער(מדד: 588.7)
₪26,522 למ"ר(מ"ר ממוצע)
שכ"ד משוער: ₪4,268/חודש
תשואה ברוטו: 2.0%(שכירות שנתית / מחיר)
-0.2% חודשי
-1.2% שנתי
Sep 2025Feb 2026

הכנסה משכירות מול משכנתא — מודעה זו

שכירות חודשית משוערת
₪4,268/חודש
משכנתא משוערת
₪14,382/חודש
הכנסה שנתית משכירות
₪51,216/yr
תשואה ברוטו
1.5%
↓ תזרים מזומנים שלילי: -₪10,114/חודש

מבוסס על 75% מימון, ריבית 4.5%, 25 שנה

מחירי הדיור ב מחוז are במגמת ירידה. במהלך השנה האחרונה, המחירים ירדו ב- 1.2%.

צפה בלוח מגמות השוק המלא →

מקור: הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס) · מתעדכן מעת לעת

מחשבון משכנתא

מחיר הנכס

₪3,450,000

20%
4.50%
25 שנים
תשלום חודשי₪15,341

סך הריבית

₪1,842,293

סה"כ תשלום

₪4,602,293

במשך 25 שנים, תשלמו ₪1,842,293 בריבית.

מחשבון מס רכישה
חישוב מיסי רכישת נדל"ן בישראל
תושב ישראל הרוכש דירה ראשונה או יחידה. מדרגות מס מופחתות.
מחיר הנכס₪3,450,000

פירוט מדרגות מס רכישה

₪0 – ₪1,978,745 @ 0.0%₪0 (exempt)
₪1,978,745 – ₪2,347,040 @ 3.5%₪12,890.325
₪2,347,040 – ₪3,450,000 @ 5.0%₪55,148
מס רכישה (1.97% אפקטיבי)₪68,038.325
עמלת תיווך (2.5%)₪86,250
שכר טרחת עו"ד (1.2%)₪41,400
אגרות רישום (0.7%)₪24,150
סה"כ עלויות₪219,838.325
סטטיסטיקות נכס
צפיות66
פורסם4/18/2026
אנשי מקצוע מומלצים באזור

אנשי מקצוע מהימנים המשרתים אזור זה

העדפות עוגיות

אנו משתמשים בעוגיות חיוניות לתפעול האתר. נשמח גם להגדיר עוגיות אנליטיקה אופציונליות.

למד עוד במדיניות הפרטיות

Bruchim Habaim - Israel Real Estate Insights for Olim

Neighborhood Intelligence