Bruchim Habaim
למכירה

Apartment for Sale in Ma'ale Adumim

פרי מגדים 17, Ma'ale Adumim, מעלה אדומים

₪3,800,000

Apartment for Sale in Ma'ale Adumim - Image 1
1 / 10
Click to view fullscreen
פרטי הנכס

חדרי שינה

5

חדרי אמבטיה

3

גודל

216 מ"ר

סוג

דירה

תיאור

מאפייני פנים: משופצת מהיסוד בסטנדרט גבוה | 263 מ"ר בארנונה | 216 מ"ר נטו | בנוי על מגרש של 252 מ"ר | סלון ומטבח ענקיים | נוף מרהיב | 3 כיווני אוויר (צפון-מערב-דרום) | 8 חדרים | 5 חדרי שינה מרווחים | סוויטת הורים ענקית - 38 מ״ר, פינת עבודה פתוחה | חדר כביסה (מרפסת סגורה) | 3 חדרי רחצה + 4 שירותים | מזגן מרכזי בקומה התחתונה + מזגנים בכל חדרי השינה | מרפסת מקורה 19 מ"ר | חצר פרטית 127 מ"ר | בריכת שחייה גדולה | 2 כניסות לבניין | נגישות מלאה לבעלי מוגבלויות מקומה 3 | ללא שכנים מעל | מחסן פנימי מאפייני חוץ: מיקום אסטרטגי ליד סופרמרקט | קניון עופר | מוסדות חינוך | בתי כנסת ופארקים | קרוב לכניסה לעיר

מידע נוסף

קומות: 4

ציוני מיקום והשוואות

כיצד נכס זה משתווה למכירות אחרות ב-Ma'ale Adumim ובארץ

🚶
ציון הליכהנגיש חלקית ברגל
5.7/10
ממוצע
עיר: 5.8/10ארצי: 6.2/10
🛡️
דירוג בטיחותבטוח
6.3/10
ממוצע
עיר: 6.5/10ארצי: 6.3/10
💰
מחיר למ"רממוצע
₪17,593
7% מתחת לממוצע
עיר: ₪16,400ארצי: ₪21,486
5.7
ציון הליכה
6.3
בטיחות
₪17,593
למ"ר
נתוני בתי ספר

משרד החינוך / ראמ"ה · מעלה אדומים

פיקוח בתי ספר(18 בתי ספר)

50%
50%
ממלכתי: 9 (50%)
ממלכתי דתי: 9 (50%)

ציוני מבחני ראמ"ה (ממוצע עירוני)

אנגלית

528

ממוצע

עברית

543

טוב

מתמטיקה

553

טוב

מדעים

579

מצוין

ממוצע ארצי ≈ 530. ציונים מעל 550 נחשבים חזקים.

מדד אלימות
9.2(בינוני)
שביעות רצון מורים
87%(גבוה מאוד)
שביעות רצון תלמידים
77%(גבוה)
איכות הוראה
60%(נמוך)
מצב סוציו-אקונומי
2.1/10

מקור: משרד החינוך, ראמ"ה (הרשות הארצית למדידה והערכה). הנתונים משקפים ממוצעים ברמת העיר משנת הלימודים האחרונה.

נתוני עלייה והגירה
פופולרי לעוליםגבוה מאוד

משרד העלייה והקליטה / למ"ס · מעלה אדומים

2,800

עולים(2014-2023)

7.18%

מהאוכלוסייה

39K

תושבים

שפות עולים

0 English%1 French%2 Russian%

נתוני מפקד 2022

38.5%

olim.bornAbroad

12.8%

olim.aliyaSince2010

20.5%

עלו מ-2002

מוצא אב (מפקד 2022)

מקור: משרד העלייה והקליטה, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (מפקד 2022)

valuation.title

valuation.subtitle

valuation.belowMarket
₪4,191,000
valuation.range: ₪3,965,000 — ₪4,417,000
valuation.listPrice
₪3,800,000
+10.3%(₪391,000)

valuation.belowMarketSub

valuation.confidence
Low
48/100
valuation.comparables
2
valuation.avg ₪15,487/sqm
valuation.yoyGrowth
N/A
valuation.estRent
N/A
valuation.luxuryLarge Size (150+ sqm) · 5+ Bedrooms
מפת שכונה ושירותים
Loading...
היסטוריית מחירים

טוען...

מגמת שוק מקומית

מחוז — מדד מחירי דיור - הלמ"ס

₪2,971,149
מחיר דירה ממוצע משוער(מדד: 593.8)
₪33,013 למ"ר(מ"ר ממוצע)
שכ"ד משוער: ₪4,554/חודש
תשואה ברוטו: 1.8%(שכירות שנתית / מחיר)
+0.4% חודשי
-1.2% שנתי
Sep 2025Feb 2026

הכנסה משכירות מול משכנתא — מודעה זו

שכירות חודשית משוערת
₪10,930/חודש
משכנתא משוערת
₪15,841/חודש
הכנסה שנתית משכירות
₪131,160/yr
תשואה ברוטו
3.5%
↓ תזרים מזומנים שלילי: -₪4,911/חודש

מבוסס על 75% מימון, ריבית 4.5%, 25 שנה, נכס 216 מ"ר

מחירי הדיור ב מחוז are במגמת עלייה. במהלך השנה האחרונה, המחירים ירדו ב- 1.2%.

צפה בלוח מגמות השוק המלא →

מקור: הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס) · מתעדכן מעת לעת

מחשבון משכנתא

מחיר הנכס

₪3,800,000

20%
4.50%
25 שנים
תשלום חודשי₪16,897

סך הריבית

₪2,029,192

סה"כ תשלום

₪5,069,192

במשך 25 שנים, תשלמו ₪2,029,192 בריבית.

מחשבון מס רכישה
חישוב מיסי רכישת נדל"ן בישראל
תושב ישראל הרוכש דירה ראשונה או יחידה. מדרגות מס מופחתות.
מחיר הנכס₪3,800,000

פירוט מדרגות מס רכישה

₪0 – ₪1,978,745 @ 0.0%₪0 (exempt)
₪1,978,745 – ₪2,347,040 @ 3.5%₪12,890.325
₪2,347,040 – ₪3,800,000 @ 5.0%₪72,648
מס רכישה (2.25% אפקטיבי)₪85,538.325
עמלת תיווך (2.5%)₪95,000
שכר טרחת עו"ד (1.2%)₪45,600
אגרות רישום (0.7%)₪26,600
סה"כ עלויות₪252,738.325
סטטיסטיקות נכס
צפיות52
פורסם4/18/2026
אנשי מקצוע מומלצים באזור

אנשי מקצוע מהימנים המשרתים אזור זה

העדפות עוגיות

אנו משתמשים בעוגיות חיוניות לתפעול האתר. נשמח גם להגדיר עוגיות אנליטיקה אופציונליות.

למד עוד במדיניות הפרטיות

Bruchim Habaim - Israel Real Estate Insights for Olim

Neighborhood Intelligence