Bruchim Habaim
למכירה

דירה למכירה ברחובות

רחוב רחל הירשנזון 37, מרכז העיר, רחובות, רחובות

₪3,900,000

Apartment for Sale in Rehovot - Image 1
1 / 9
Click to view fullscreen
פרטי הנכס

חדרי שינה

4

חדרי אמבטיה

3

גודל

194 מ"ר

סוג

דירה

תיאור

דירה למכירה במרכז העיר, רחובות. 5 חדרים, 194 מ"ר.

מידע נוסף

קומות: 5

ציוני מיקום והשוואות

כיצד נכס זה משתווה למכירות אחרות ב-Rehovot ובארץ

🚶
ציון הליכהנגיש חלקית ברגל
6.7/10
10% מעל הממוצע
עיר: 6.1/10ארצי: 6.1/10
🛡️
דירוג בטיחותבטוח
7.9/10
11% מעל הממוצע
עיר: 7.1/10ארצי: 6.3/10
💰
מחיר למ"רמתחת לממוצע
₪20,103
21% מעל הממוצע
עיר: ₪25,587ארצי: ₪21,364
6.7
ציון הליכה
7.9
בטיחות
₪20,103
למ"ר
נתוני בחירות

בחירות לכנסת · רחובות

ספקטרום פוליטי

49%
39.6%
11.2%
ימין: 49%
מרכז: 39.6%
שמאל: 11.2%
מפלגות ערביות: 0.2%

מפלגות מובילות

1
הליכוד25.8%
2
יש עתיד23.1%
3
הציונות הדתית13.1%
4
מחנה ממלכתי11%
5
ש"ס7.5%
אחוז הצבעה
68.9%
סה"כ מצביעים
76,744

מקור: ועדת הבחירות המרכזית

נתוני בתי ספר

משרד החינוך / ראמ"ה · רחובות

פיקוח בתי ספר(44 בתי ספר)

64%
27%
ממלכתי: 28 (64%)
ממלכתי דתי: 12 (27%)
חרדי: 4 (9%)

ציוני מבחני ראמ"ה (ממוצע עירוני)

אנגלית

537

ממוצע

עברית

566

טוב

מתמטיקה

580

מצוין

מדעים

597

מצוין

ממוצע ארצי ≈ 530. ציונים מעל 550 נחשבים חזקים.

מדד אלימות
6.9(נמוך)
שביעות רצון מורים
88%(גבוה מאוד)
שביעות רצון תלמידים
75%(בינוני)
איכות הוראה
51%(נמוך מאוד)
מצב סוציו-אקונומי
1.4/10

מקור: משרד החינוך, ראמ"ה (הרשות הארצית למדידה והערכה). הנתונים משקפים ממוצעים ברמת העיר משנת הלימודים האחרונה.

נתוני עלייה והגירה
0גבוה

משרד העלייה והקליטה / למ"ס · רחובות

5,400

עולים(2014-2023)

3.64%

מהאוכלוסייה

148K

תושבים

שפות עולים

Russian 30%French 22%Amharic 18%English 15%Other 15%

נתוני מפקד 2022

27.9%

olim.bornAbroad

5.6%

olim.aliyaSince2010

11.2%

עלו מ-2002

מוצא אב (מפקד 2022)

מקור: משרד העלייה והקליטה, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (מפקד 2022)

valuation.title

valuation.subtitle

valuation.belowMarket
₪5,493,000
valuation.range: ₪5,218,000 — ₪5,768,000
valuation.listPrice
₪3,900,000
+40.8%(₪1,593,000)

valuation.belowMarketSub

valuation.confidence
High
76/100
valuation.comparables
4
valuation.avg ₪29,602/sqm
valuation.yoyGrowth
N/A
valuation.district
valuation.estRent
₪9,047
valuation.yield: 2%
valuation.luxuryLarge Size (150+ sqm) · Multiple Parking Spots
מפת שכונה ושירותים
Loading...
היסטוריית מחירים

טוען...

מגמת שוק מקומית

מחוז — מדד מחירי דיור - הלמ"ס

₪2,516,983
מחיר דירה ממוצע משוער(מדד: 588.1)
₪26,495 למ"ר(מ"ר ממוצע)
שכ"ד משוער: ₪4,260/חודש
תשואה ברוטו: 2.0%(שכירות שנתית / מחיר)
+0.5% חודשי
-1.7% שנתי
Aug 2025Jan 2026

הכנסה משכירות מול משכנתא — מודעה זו

שכירות חודשית משוערת
₪8,699/חודש
משכנתא משוערת
₪16,258/חודש
הכנסה שנתית משכירות
₪104,388/yr
תשואה ברוטו
2.7%
↓ תזרים מזומנים שלילי: -₪7,559/חודש

מבוסס על 75% מימון, ריבית 4.5%, 25 שנה, נכס 194 מ"ר

מחירי הדיור ב מחוז are במגמת עלייה. במהלך השנה האחרונה, המחירים ירדו ב- 1.7%.

צפה בלוח מגמות השוק המלא →

מקור: הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס) · מתעדכן מעת לעת

מחשבון משכנתא

מחיר הנכס

₪3,900,000

20%
4.50%
25 שנים
תשלום חודשי₪17,342

סך הריבית

₪2,082,592

סה"כ תשלום

₪5,202,592

במשך 25 שנים, תשלמו ₪2,082,592 בריבית.

מחשבון מס רכישה
חישוב מיסי רכישת נדל"ן בישראל
תושב ישראל הרוכש דירה ראשונה או יחידה. מדרגות מס מופחתות.
מחיר הנכס₪3,900,000

פירוט מדרגות מס רכישה

₪0 – ₪1,978,745 @ 0.0%₪0 (exempt)
₪1,978,745 – ₪2,347,040 @ 3.5%₪12,890.325
₪2,347,040 – ₪3,900,000 @ 5.0%₪77,648
מס רכישה (2.32% אפקטיבי)₪90,538.325
עמלת תיווך (2.5%)₪97,500
שכר טרחת עו"ד (1.2%)₪46,800
אגרות רישום (0.7%)₪27,300
סה"כ עלויות₪262,138.325
סטטיסטיקות נכס
צפיות70
פורסם4/21/2026
אנשי מקצוע מומלצים באזור

אנשי מקצוע מהימנים המשרתים אזור זה

העדפות עוגיות

אנו משתמשים בעוגיות חיוניות לתפעול האתר. נשמח גם להגדיר עוגיות אנליטיקה אופציונליות.

למד עוד במדיניות הפרטיות

Bruchim Habaim - Israel Real Estate Insights for Olim

Neighborhood Intelligence